Obsługa kadrowo płacowa

Nasze biuro rachunkowe z Łodzi oferuje profesjonalną obsługę kadrowo-płacową. Dotyczy to wszystkich czynności, które są związane z kadrami oraz płacami w firmie. Odpowiednie prowadzenie tego rodzaju spraw jest niezwykle istotne w każdym przedsiębiorstwie – zarówno większym, jak i mniejszym. Zakres realizowanych prac jest zależny od branży oraz specyfiki danej firmy.

Obsługą kadr i płac może zajmować się dział wewnętrzny w firmie, jednak często usługi te powierzane są biurom rachunkowym. Dla wielu firm jest to lepsze rozwiązanie niż zatrudnianie pracownika na indywidualnym stanowisku. Daje także gwarancję, że obsługa kadrowo-płacowa prowadzona jest w sposób profesjonalny, a także terminowy.

Zakres czynności – obsługa kadrowo-płacowa w Łodzi

Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej jest w znacznym stopniu zależne od specyfiki przedsiębiorstwa oraz jej wymagań. Co przykładowo obejmuje?

  • sporządzanie, rozliczanie oraz archiwizowanie umów o pracę i umów cywilnoprawnych;
  • tworzenie listy prac i prowadzenie dokumentacji dotyczącej wynagrodzeń;
  • rozliczanie urlopów, wyjazdów w delegację;
  • rozliczenia ZUS;
  • opracowywanie sprawozdań rocznych o dochodach oraz odprowadzanie zaliczek na podatek dochodowy;
  • obejmuje wystawianie świadectw pracy, różnego rodzaju zaświadczeń;
  • nadzór nad sprawami dotyczących BHP i badań lekarskich;
  • doradztwo z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi.

Obsługa kadrowo-księgowa to różnego rodzaju zadania, które warto powierzyć doświadczonej firmie. Dzięki temu nasze przedsiębiorstwo będzie funkcjonować w prawidłowy sposób. Przejrzystość w obszarze wynagrodzeń, świadczeń socjalnych oraz z zakresu ubezpieczeń zdrowotnych i społecznych jest dla pracowników bardzo ważna.

Dlaczego warto wybrać nasze biuro rachunkowe?

Co przemawia za tym, by wybrać nasze biuro rachunkowe w Łodzi? Mamy za sobą lata doświadczenia, a wszyscy nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje i odpowiednie umiejętności, a przy tym cechuje ich wysoka kultura osobista. Podczas pracy jesteśmy precyzyjni i terminowi. Wyróżnia nas również elastyczność działań, co pozwala nam dobrać najlepsze rozwiązanie dla klienta. Jeżeli szukasz zaufanego biura rachunkowego, któremu warto powierzyć obsługę kadrowo-płacową swojej firmy, doskonale trafiłeś! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a z całą pewnością Cię nie zawiedziemy. 

Call Now Button