Biuro rachunkowe Łódź – cennik

Wycena poszczególnych usług księgowych

Zależy Państwu na tym, by księgowość Waszej firmy była prowadzona rzetelnie, sprawnie i bezbłędnie? A może potrzebujecie fachowej pomocy przy zakładaniu nowego biznesu? Nowtom to biuro rachunkowe z Łodzi, które jest odpowiedzią na Państwa potrzeby. W tym miejscu przygotowaliśmy cennik naszej księgowości, dzięki któremu dowiedzą się Państwo, ile dokładnie kosztuje współpraca z naszym biurem. Oferujemy szeroki zakres usług dostępnych w atrakcyjnych cenach, a nasza oferta jest elastyczna i dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Przejrzysty cennik biura rachunkowego z Łodzi

Nasza oferta cenowa jest przejrzysta i konkurencyjna. Znamy realia rynku i wiemy, jak ważne dla naszych Klientów jest to, aby księgowość była prowadzona sprawnie, a koszty usług były optymalizowane. Zadbamy o Państwa zasoby finansowe, oferując kompleksowe usługi w ramach jednej, przystępnej stawki, bez niespodzianek i ukrytych opłat. Wszystkie szczegóły dostępne są w widocznym poniżej cenniku naszego biura rachunkowego z Łodzi.

Szeroki zakres księgowości z korzystnych cenach

Nasze usługi księgowe obejmują szeroki zakres działań, które pomogą Ci skupić się na najważniejszych aspektach prowadzenia biznesu. W naszym cenniku księgowości znajdą Państwo takie pozycje jak:

Szczegóły poniżej.

Rodzaj usługi

Cena netto

Pomoc w zakresie założenia działalności gospodarczej Bezpłatnie
Prowadzenie książki przychodów i rozchodów bez VAT od 200 zł
Prowadzenie książki przychodów i rozchodów z VAT od 250 zł
Prowadzenie ksiąg handlowych od 500 zł
Kadry i płace + ZUS od 40 zł / os.
Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych Wartość miesięcznej opłaty
Opracowanie wniosków leasingowych / kredytowych Indywidualnie
Dojazd do klienta w celu odebrania dokumentów Indywidualnie

Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania indywidualnej wyceny

Call Now Button